Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

About

Hakkımızda

Sağlık alanına değer katmak için çalışan ve sürekli Dünya pazarındaki yenilikleri takip eden bir firma olarak halkımıza, eczacılarımıza, hekimlerimize ve çalışanlarımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirme bilincindeyiz. Genç ve dinamik bir ekip tarafından yönetilen Orthogen İlaç ithal ettiği ve Türkiye'de ürettiği ürünler ile çalıştığı branşlarda başarısını her geçen gün artırarak yoluna devam etmektedir. 

Orthogen İlaç her geçen gün büyüyen, deneyimli saha kadrosu ile hedef doktor kitlesinde bulunan tüm hekimleri ziyaret ederek alanında emin adımlarla ilerlemektedir. Satışını gerçekleştirdiği ilaçları Türkiye'nin büyük ecza depoları ile tüm eczanelere dağıtımını yapmaktadır.

Kalite kültürü

ORTHOGEN kalite kültürü, ürün araştırma ve geliştirme ile başlar ve üretimden dağıtım ağlarına kadar bütün süreçleri kapsar.

Kalite sistemi

ORTHOGEN kalite yönetim sistemi sayesinde, özen ve yenilikçilik ilkelerimizi kalite kültürümüze doğrudan uygulayabilmekteyiz. Kalite yönetim sistemimiz, bütün imalat tesislerimizin tutarlılık ve en iyi uygulamalarla üretim yapmasına yardımcı bir operasyonel prosedür çerçevesi sağlar. Aynı zamanda yasal gereklilikleri ve uluslararası İyi Üretim Uygulaması (GMP) standartlarını da karşılar. Kalite yönetim sistemi, risk yönetim tekniklerini ve pragmatik uygulamaları içerir.

ORTHOGEN  tutkulu ve anlayışlı insanların liderliğinde faaliyet gösterir. Ürünlerimizin her aşamasında, ORTHOGEN çalışanları gelişime odaklanırlar ve hem Türkiye’de hem uluslararası pazarlarda rekabet avantajı kazanmaya çalışırlar. Çalışanlarımız, ilaç piyasalarında karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmeye kararlıdır ve kendilerini buna vakfetmişlerdir.

Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre, iş sağlığı ve güvenliği etkilerini değerlendirir, kontrol altında tutar ve en aza indirmek için uygun teknolojileri kullanır, çevre ve iş kazaları ile meslek hastalıklarının yaşanmadığı bir çalışma ortamı için çaba harcarız.

Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevre,  iş sağlığı ve güvenlik bilinç düzeyinin arttırılması ve bireysel sorumluluklar kazandırılması için eğitim faaliyetleri düzenler; iş güvenliğini artırmak için insanların davranışlarını değiştirmeye özellikle önem veririz.

Sürdürülebilir bir çevre için atıkların en düşük seviyeye indirilmesi sağlar,  geri dönüşümü destekler, enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmayı sağlarız.