Orthogen’in İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Orthogen İlaç Sanayi Ltd. Şti. olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış en kaliteli hammaddeleri kullanarak; eşsiz üretim teknolojisi ile yenilikçi ürünlerin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve yaşam kalitesine sonsuz önem vermektir. 

Kendimizi topluma ve ülkemize karşı sorumlu hissediyoruz. En iyi yatırım, sağlık sektöründe geleceğe yapılan yatırımdır. Toplumsal olarak kalkınma sağlıklı bireyler sayesinde olur.

Ürünlerimizle milyonlarca insana ulaşarak, onların yaşamlarına “sağlık” katmak için çalışıyoruz. Bu nedenle başarımızı sadece rakamlarla ve pazar paylarının yüzdeleriyle ölçmemiz mümkün değildir. Asıl başarı ölçütümüz, sağladığımız farkla ulaştığımız bunca insanın yaşamında oluşturduğumuz memnuniyet olmalıdır. Ürünlerimizi kullanan hastalardaki memnuniyet araştırmaları (Tedavi başarılarımız) Orthogen’in sadece pazar payı değil, aynı zamanda kalplerde de önemli bir yere sahip olduğunun en büyük göstergesidir. 

Hastalarmızın yenilikçi ürünlerimizle buluşmasına vesile olan değerli hekimlerimiz ve ürünlerimizin tanıtım faaliyetlerini yürüten değerli Orthogen çalışanlarımızla birlikte yeni başarı hikayeleri yazacağımıza ve sektörün gelişimine önemli katkılarda bulunmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

Herşey sizler için; “Çünkü sağlığınız değerli”

Fatih ÜNAL
Kurucu